Adını Sen Koy Son Bölüm Özeti

Yeni sezonun başlamasına haftalar kala Trt 1 kanalı da yeni yapımlarla atağa geçiyor. melodi Baran, Aykut iğdeli, Hazal Subaşı, Erkan Meriç gibi isimlerin başrollerini paylaşacağı Adını Sen Koy şekilde açıklanan gündelik dizi çok fazla yakında ekranlara ati. Trt 1 ekranlarının yeni günlük dizisi Adını Sen Koy 19 eylül pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 17:00’de ekranlara istikbal. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı yazının alt kısmında izleyebilirsiniz.

Adını sen koy dizisi 19 eylülden itibaren hafta içi her gün trt1’de olacak.. Trt 1 ekranlarında yeni sezonda ekrana merhaba diyen Adını Sen Koy dizisi oyuncu kadrosu epey bir geniş. Adını Sen Koy dizisi gündelik olarak hafta içi hergün Trt ekranlarında ekrana gelmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosunda kimler mevcut Adını Sen Koy Oyuncu Kadrosu ve Karakterlerine bakalım kimler var. Aykut iğdeli Adını Sen Koy Dizisi kadrosunda Dizide melodi Baran, Aykut iğdeli, Hazal Subaşı, Erkan Meriç benzeri isimler mevcut. Sizde destekçi oyuncu olmak yada figüran olarak çalışmak isterseniz yapımcı ile irtibat kurabilirsiniz veya sitemize kısa bilgilerle yorum yazabilirsiniz..

Adını Sen Koy 2. Bölüm Full izle,Adını Sen Koy izle,Adını Sen Koy Yeni Bölüm,Adını Sen Koy Son Bölüm izle,Adını Sen Koy 2. Bölüm

Adını Sen Koy 2. Bölüm Full olarak aşağıda izleme Linkine Tıklayarak Erişebilirsiniz…

Adını Sen Koy Son Bölüm izlemek için Tıklayın