Facebook’a Reklam Vererek Sizde Kazanın

Facebook, şahısların öteki insanlar ile iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını veren bir sosyal paylaşım sitesidir. Facebook, dünyanın maksimum ziyaret edilen sitelerinden birisidir. Facebook’un kullanıcısı şu anda yaklaşık olarak 1 milyara yakın kullanıcısı bulunmakta. Site, kullanıcılara ücretsizdir ve gelirini afişlerden, logo reklamlarından ve sponsor gruplarından temin etmektedir. Kullanıcılar profilleri, fotoğrafları, talep alanları, gizli yada açık mesajları ve arkadaş gruplarını sergilemektedir.
Bu kadar çok üyesi olan facebook sosyal medyasına reklam vererek kendinizi hem doğru bir şekilde tanıtıp ister milli, ister uluslararası isterseniz de bölgesel şekilde kendinizi kolayca tanıtabilir ve ürünlerinizi satarak kar payınızı artırabilirsiniz.
2007 yılının Mayıs ayı itibariyle; Facebook Marketplace (Facebook Pazar yeri) uygulaması ile birlikte ; satılık eşyalar, kiralık ve ya satılık ev, işler ve diperleri olmak üzere bir market ortamı üretmiş ve burada satın alanların birbirleriyle alışveriş yapmasını sağlamıştır. Bu hizmetleri de ücretsizdir. Facebook’un fotoğraf uygulamasıyla beraber kullanıcılar kendilerinin ve arkadaşlarının resimlerini paylaşmaya başlamıştır. Bu hizmetten özellikle üniversite öğrencileri sebebi ile kullanılıyor. çok sayıda öğrenaci, kitap ve okul eşyalarını facebook aracılığı ile satmaktadırlar.
Siz de kendi facebook reklam reklamınızı yaparak etrafınıza kendinizi veya ürünlerinizi veya markanızı tanıtıp gelir düzeyinizi önemli ölçüde katlayarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Tabii ekonomik katkıdan ziyade özellikle markanız öncülüğünde zamanla tanınırlığınızı artırabilir , çevrenizi geliştirerek ürün satışı devamlılığınızı üretmiş olursunuz.
facebook reklam sizlere her türlü kolaylığınızı sunuyor. Destek ekibine kurulum sırasında ve kurulum sonrasında telefon veya e-posta aracılığı ile ulaşabilir, sorunlarınızı sunduğunuz taktirde ekibimiz sorunlarınızı büyük bir memnuniyetle size yardımcı olabilir.
facebook reklam reklamı sizlere kolay kurulum sağlayarak, anlaşılır yönetici paneli sayesinde reklamlarınızı istediğiniz biçimde yönetimini yapabilir ve düzenlemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz.
Uzman kadromuz sayesinde koordineli olarak yapacağınız çalışmalar sonucunda, sizlere maksimum katma değer sunacak çözümler üretmektedir. Bu sayede dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.
Anlaşılır panelimiz sayesinde reklamlarınızın raporlarına online ortamda erişebilecek ve görüntüleyebileceksiniz. Yapacağınız alım- satım sonrasında reklamlarınız yayına alınır ve panel tanıtımınız yapılır.