Oyunbozan 3. Bölüm 30 Nisan

Bir kaza… 2 ölüm… Ve parçalanmış hayatlar. Coşkun`un alelade gördüğü kaza haberinin ardındaki giz, şok eder. Demir ve emre organ nakli için gittikleri hastanede bir sürprizle karşılaşır. Mine ece`yi kötü durumda oköşeye sıokıştırmıştır. Mine`nin bu genç ve güzel kadın karşısındaki tutumu çadequate şaşırtacaktır.
Mahir ve feyyaz arasındaki gerginlik giderek yükselir. Mahir`in kararlı ve web tavrı karşısında feyyaz oğluna yamaner`lerin kim olduğunu hatırlatacak gibidir. Ece adnan`ın göz hapsine girecektir. Okayısa süreli takibin arkasından adnan`ın o teklifiyle ece ne yapacağını bilemeyecektir. Mine, yamaner`lerin en büyüok düşmanlarından bir tanesi vasıtası ile şantaj altındadır. Rest çekerse bunun karşılığında başına geleceklerden korkmayacağını tersine ayrıcalıklı planlar arasında olacağını görürüz. Emre ve ece içinde müthiş bir gerginlik olur. Emre, ece`ye talimatlar vermeyi sürdürür. Karısına şantaj icra eden o düşguy şimdi de mahir`i tehdit etmektedir. Mahir`in buna cevabı ne olacak? Coşkun`un kaza sonrası davetsiz misafiri kim? Ece kaan`a nasıl veda edecek? Ummadığı anda ece`nin omzuna dokunan o el kimin?
 
OYUNBOZAN OYUNCU KADROSU
2016’nın en iddialı dizilerinden olmaya hazırlanan “Oyunbozan” usta isimleri kadrosuna aldı. Dizide Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gulçin Santircıoğlu, Kenan Bal gibi isimler başrol oyunculuğu yaparken, Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunaygibi isimler de “Oyunbozan” kadrosunda bulunuyor.


Oyunbozan sonSanal alemde en fazla aranan diziler arasında gelmesi dolayısıyla Oyunbozan televizyon dizisini ziyaretçilerimiz için etraflıca inceledik. Oyunbozan 3. bölümü ile 30-04-2016 tarihinde seyircisini ekran karşısına kitleyecek her daim böyle olur. internete genel olarak yapılan arama kelimeleri bu şekliyledir Oyunbozan 3. bölüm full hd Oyunbozan de yeni bölüm bir hayli heyecanlı olmasını bekliyoruz.

bu hafta ilk fragmanı bir hayli güzel geldi. Oyunbozan geçtiğimiz hafta ki bölümüyle baya kendinden söz ettirdi. Takipçisi devamlı artan dizi Oyunbozan 3. bölümüyle 30-04-2016 ardından da tüm seyircilerine doyumsuz anlar yaşatacak bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
Oyunbozan 3. Bölüm Full Tek Parça izle 30-04-2016,Oyunbozan 3. Bölüm Tek Parça izle,Oyunbozan 3. BölümFull Tek Parça seyret,Oyunbozan son bolumizle,Oyunbozan 3. Bölüm Donmadan izle,Oyunbozan 3. Bölüm Donmadan izle,Oyunbozan 3. Bölüm Full Tek Parça izle,Oyunbozan 3. Bölüm Full izle,Oyunbozan 3. Bölüm izle ,Oyunbozan 3. Bölüm izle