Sensiz Olmaz 19. Bölüm Sensiz Olmaz Son Bölüm de Sürpriz Gelişmeler Var Kanal 7

Sensiz Olmaz  sonSensiz Olmaz 19. Bölüm de sürpriz gelişmeler var bakalım neler olacak Paro minik yaşta yetim kalmıştır. Bir çocuğun başına gelebilecek en büyük acıları yaşamasına karşın hayata her süre olumlu görmeyi başarmıştır. ıçindeki sevgiyi, umudu ve güzellikleri asla kaybetmemiştir. çevreındaki bireyler Paro\`nun bu kadar şefkatli olmasına şaşırmaktadırlar. Paro\`yu bu kadar şefkatli bir insan oluşturan en önemli öge ise onu sevebilecek birinin hayalidir.

Rangrasiya rudraRudra: Paro ne kadar sevgi doluysa, Rudra da o denli nefret dolu bir insan. ıçindeki öfkeyi aşırı uzaktan hatta ekran başından bile duymak mümkün. fakat bu öfkenin sebebi çocukluğunda yaşadığı üzücü olaylardan kaynaklanmakta. Henüz 12 yaşındayken annesinin, onu ve babasını terk etmesiyle büyük bir his çöküntüsü yaşamıştır. Hanımlara karşı genç yaşta itimatını ve inancını kaybetmiştir. En sevdiği bayan olan anası, çocuğu Rudra\` yı bırakıp gitmiştir.

 

Anası, bir öteki insanla evliliğe ilk adımını atmıştır. Rudra, annesinin başkasına kaçması yüzünden sevgiye, ilişkilere inanamamaktadır. Hanımefendilerin güzelliklerinin bir aldatmaca olduğuna inanır. Okulda arkadaşlarının annesinin kaçtığını söylemeleri onu daha da üzer ve asabileştirir.

Bu travmanın etkisinden kurtulamayan Rudra, sevgisiz büyümüştür. Sevginin yaşamında noktayı bulunmaz bundan bu biçimde. Kendini kariyerine adayan Rudra, hudut güvenlik subayı olmuştur. Amansız ve insafsız bir subaydır. Laila: Dizinin yakışıklı karakteri Rudra (Ashish Sharma), Paro (Sanaya ırani) ve Laila\`nın aşkları arasında kalır. Laila, Rudra\`yı çok aşırı seviyor ama Rudra\`nın gözü Paro\`dan başkasını görmüyor.

Hatta dizinin bir bölümünde Laila ile Rudra dans ederler. fakat Rudra, Laila ile göz temasına dahi girmez. Gözleri etrafta Paro\`yu aramaktadır. Laila, Rudra\`yı elde edebilmek adına çok sayıda şeyi dener. Rudra\`ya olan aşkı onu ele geçirmiştir. Rudra\`yı elde etmek için yapamayacağı şey bulunmamakta. kimi bayılma numarasıyla Rudra\`nın kollarına düşer, kimi zaman de güzelliğiyle büyülemeye çalışır. Laila tek rakibi olan Paro\`dan nefret eder. Tutkunun Rengi ismiyle de bilinen dizide aşk, tutku, ihtiras, entrika ne ararsan mevcut. Bakalım yakışıklı oyuncumuz bu iki güzel kızımız içinde iyi mi bir tercih meydana getirecek. Rangrasiya konusuRang Rasiya olayların Gelişimi Rang Rasiya, bir otobüs saldırısı ile başlar. Bu saldırı esnasında Paro\`nun anne ve babası sınır güvenlik kuvvetlerinin saldırısı sonucu hayatlarını kaybeder. Paro artık hayatta tek başınadır. En sevdikleri, sınır güvenlik kuvvetlerinin hücumsı sonucu bundan sonrasında bulunmamaktadır. Paro ve Rudra ilk defa otobüste karşılaşırlar.