Toptan Et Satışı Yapan Firmalar

Öncelikle neden toptan et diyoruz ve neden toptan et işi yapıyoruz bu sorunların cevabı ile devam edelim. toptan et her zaman daha ekonomik olmakla beraber hem ülkenin hem esnafın hem de müşterinin cebine arkadaş olacak bir iştir. aynı sürede devamlı bir meslek olduğu için devamlı olarak tazeliğini korumaktadır. Yani müşteriye çok yaşlanmış bir dananın, angusun yahut koyunun etini satma bunun gibi bir hal söz konusu değildir.

devamlı şekilde yumuşak ve taze et satmanın kazancı ve gururu bize aittir. Hijyen ve sağlık koşullarının son derece özenle kontrol edildiği hayvanların özenle beslenip sürekli veteriner kontrolünde büyüdüğü bir ortamdan çıkan etlerde organik şekilde kaliteli ve sıhhatli olacaktır. Geniş ürün yelpazesi ile sizlerin her isteğine yanıt verebilmek ise hizmetin ne denli büyük bulunduğu ve kaliteli olduğunun göstergesidir. ıSO 22000 besin güvenliği idare sistemleri ve ıSO 9001 nitelik idare sistemlerine uygun şekilde üretim yapılan tesislerimizde her gün köpüklü dezenfektan ile temizlik yapılır. Bu biçimde ortamda ki kirlerden bakterilerden arındırılma işlemi yapılıyor.

Arındırılan ve temizlenen ortamda yapılan üretim nebati şekilde hastalığa neden olabilecek ya da ürünlerin fabrikadan çıktıktan sonra zamanla bozulmasına sebep olabilecek etkenleri ortadan kaldırmış olmaktadır. ehil eller nedeni ile parçalanan etler ise sofranıza ve ağzınıza laik bir şekilde üretilmekte paketlenmektedir. Toptan et fiyatlarının şüphesiz ağzınıza laik bulunduğu benzeri cebinizin de yüzünü güldüreceği aşikârdır.

Bu gün türkiye\`nin dört bir yanına toptan et satmanın ve her satışımızda memnuniyeti simgelemenin bize kattığı referans ile gücümüze kuvvet katarak bu sektörde insanların güvenini kazanmaya ve ilerlemeye devam etmekteyiz. Bir aşırı toptan et satışı yapan kurum temizlik kurallarına en önemlisi de helal kesim yöntemlerine dikkat etmemektedir. Bizde bu durum tam tersi olmakla beraber en öne çıkan özelliğimizin başını helal et kesim yöntemleri gelmektedir. İslami kurallara uygun olarak kesilen et hayvanlarının bu şekilde kesilerek hem sağlığa hem dinimize hem damağımıza daha uygun olacağından şüphemiz yok. Biz bu sektörde bedel ödedik ve öğrendik, sizler bedel ödemeyin diye varız.