Yalancı Bahar 109. Bölüm Kanal 7 Yeni Bölüm izle

Yalancı Bahar dizisinde sonunda film başarı ile sonuçlandırılmıştır ve herkes filmin çok aşırı başarılı olduğunu düşünmektedir. Yönetmen herkesi tebrik eder ve ilk gösterim günü basın ile paylaşır. Filmin tanıtımından ise yapımcı ve oyuncu RK sorumludur.

yalanci-bahar-2-ekim-fotograflari-108-bolum-resimleri-madhubala-isq-4

Film tanıtımına Madhu gelememiştir. RK ise ekip ile birliktedir. Madhu’nun rahatsızlanarak gelememiş olması herkezin dikkaktini çekse de RK’e büyük sevgi gösterisi bulunur. RK’in bu sevgi gösterileri karşısında morali yerine gelmiştir. Filmin gösterisi biter ve izleyenler Aşk Bir Takıntı isimli filmi soluksuz izler ve sonuna alkışlar kopar. Film bitiminde tüm tebrikler Mahubala’ya giderken bir anda Madhu salona gelir.

Görkemli bir giriş oluşturan Madhubala’ya kameralar döner ve kimse RK ile ilgilenmez olur; fakat Madhu RK’in moralini düzeltmek için onun birlikte demeç verir.

Yalancı Bahar 109. Bölüm Takılmadan izle 02-10-2016,Yalancı Bahar 109. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 109. BölümDonmadan seyret,Yalancı Bahar son bolum izle,Yalancı Bahar 109. Bölüm Youtube izle,Yalancı Bahar 109. Bölüm internetten izle,Yalancı Bahar 109. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 109. Bölüm Full izle,Yalancı Bahar 109. Bölüm izle ,Yalancı Bahar 109. Bölüm