Yandex Reklam Nedir Nasıl Verilir ?

Yandex firması Türkiye’deki kullanıcılar, üyeler ve memleketimiz konusunda bilgi arayan herkes için geliştirilmiş, kullanıcılarına ve üyelerinde bilgi birikimini paylaşan, internette aramanın yanı sıra haberler, anlık haberler, e-posta benzeri birçok değişik internet servisi sunan bir arama motorudur.
Dünyanın 7. En büyük firması olan Yandex, kuruluşundan bu güne kadar 12 yılı aşkın bir süredir i’a yakın bir Pazar payıyla Rusya piyasasındaki konumunu korumaktadır. Birkaç sene öncelikle ise Ukrayna, Belarus ve Kazakistan için de hususi portallarını açan   yandex reklam verme ajansı, servislerini başka dillere çevirmekle birlikte çalıştığı her ülke için gerçek birer yerel ürün sunmak için emek sarf etmektedir.
Size zamanımız teknolojisi harikası olan Yandex Reklam Ajansının bugünü hakkında birkaç bilgi vermek isterim.
Kuruluşundan bugüne dek inovasyona öncelik veren yandex reklam, geliştirdiği ve uygulamaya soktuğu yenilikçi teknolojiler ile internet kullanıcılarına, eğitici, bilgilendirici, lokasyon bazlı ve özelleştirilebilen çeşitli hizmet olanağı sağlamaktadır.
Yandex arama motoru niteliği yanı sıra e-posta, haber, e-alılşveriş, e-ödeme, lokasyon bazlı reklamcılık bu gibi birçok değişik konu hakkında alan kralı konumunda olup her ay milyonlarca internet kullanıcısı sebebiyle kullanılmaktadır. Yandex’in sunduğu hizmetlere masaüstü pc, tablet bilgisayar, cep telefonları benzeri farklı dijital teknolojilerden ulaşılabilmesi, servislerin tüm bireyler sebebi ile kolaylıkla kullanılabilmesine imkan sağlamakta.
Sizde Yandex arama motoruna reklam vermek istiyorsanız sizlere kolaylıkları bazında birkaç bilgi vereyim. deneyimli Reklam yöneticisi şekilde destek ekibine kurulum ve sonrasında telefon yahut e-posta aracılığıyla ulaşımı sağlayabilirsiniz. basit kullanmak yardımıyla anlaşılır yönetici paneli bazında reklamlarınızın yönetimine hakim bir şekilde düzenlemelerinizi zorlanmadan kullanabilirsiniz. Anlaşılır yönetici paneli yardımıyla reklamlarınızın raporlarına online ortamda erişebilecek ve görüntüleri kaydedebileceksiniz.
Reklam paketinizi aldığınız taktirde 1 meslek günü arasında kurulumunuzu sağlayabilirsiniz. Kendinize çok aşırı sağlam yatırımlar ve reklamınızı sağlıklı bir biçimde yapmak istiyorsanız i yandex reklam paketini alıp ileriye dönük planlarınızı ayarlayıp geleceğiniz meselesi için olumlu sonuçlar doğuracak işler yapabilirsiniz.